Įžvalgos

4 BŪDAI KAIP HCM CLOUD DIDINA DARBUOTOJŲ ĮSITRAUKIMĄ

Aukštas darbuotojų įsitraukimas – kiekvienos sėkmingos įmonės variklis, tačiau darbuotojų dėmesį, produktyvumą ir įsitraukimą išlaikyti darosi vis sudėtingiau. Tą gali lemti keletas priežasčių – sudėtingi procesai atliekami rankiniu būdu, daugiau laiko sueikvoja administraciniai darbai, nei specifinių gebėjimų reikalaujančios užduotys, trūksta grįžtamojo ryšio. Patirtis rodo, kad į įmonės veiklą integruojamų IT sprendimų, tokių kaip „Oracle HCM Cloud“, savybės leidžia pagerinti darbuotojų patirtis keliais būdais:

 

DARBUOTOJŲ TIKSLŲ NUSTATYMAS IR UGDYMAS

Iškelti tikslai reikalingi tiek darbuotojams, tiek darbdaviams. Pirmiausia, aiškių, pamatuojamų tikslų nustatymas – sėkmingo darbuotojų įsitraukimo pagrindas. Antra, numatyti tikslai gali padidinti darbuotojo koncentraciją ir susitelkimą ties užduotimis. Trečia, aiškūs tikslai leidžia kryptingai siekti rezultato. Dar vienas aspektas – pamatuojami tikslai Jums padės susidaryti įspūdį apie darbuotoją ir lengviau įvertinti kiekvieno iš jų progresą ir pažangą darbe. Tiesa, nepamirškite, kad tikslai taip pat turėtų būti realistiniai – kitu atveju darbuotojas greitai praras motyvaciją ir pasitenkinimą savo darbu. 

 

DARBUOTOJŲ EFEKTYVUMO VERTINIMAS

Vienas kertinių sėkmingo ir pažangaus darbuotojo bruožų – augantis darbuotojo efektyvumas ir produktyvumas. „Oracle HCM Cloud“ sprendimas Jums padės objektyviai įvertinti darbuotojo pastangas ir pažangą. Periodiškai atliekami efektyvumo vertinimai leis greičiau pastebėti talentingiausius darbuotojus, galėsite stebėti jų progresą bei įvertinti kiekvieno darbuotojo kompetenciją.,Ši informacija suteiks galimybę nuspręsti, kaip naudingiau panaudoti darbuotojų stipriąsias savybes, o jei matysite, kad darbuotojui trūksta įgūdžių, žinosite, ką pasiūlyti jam, kad jis tobulėtų. Darbuotojų efektyvumo vertinimas padės užtikrinti nuolatinį grįžtamąjį ryšį tarp darbuotojo ir darbdavio, bei pasitarnaus ilgalaikių tarpusavio santykių stiprinimui.

 

AIŠKI MOTYVACINĖ SISTEMA

Pinigai nėra pagrindinė motyvacinė priemonė, tačiau kiekvienam darbuotojui tai yra gana reikšmingas rodiklis. Viena iš „Oracle HCM Cloud“ sprendimo užduočių – Jūsų motyvacinės sistemos tobulinimas. Vertindami darbuotojų pažangą ir darbo efektyvumą, galėsite objektyviai ir pamatuotai skirti tinkamas skatinimo priemones. Svarbu suprasti, kad efektyvi ir veikianti motyvacinė sistema yra ta, kuri skatina darbuotojus veiki efektyviau bei yra objektyvi, aiški ir realistiška.

Darbų palengvinimas

 

DARBŲ PALENGVINIMAS

Siekiant visapusiškai pagerinti darbuotojų pasitenkinimą, reikėtų nepamiršti ir apie kasdienių darbo procesų palengvinimą savo darbuotojams. Vienas iš „Oracle HCM Cloud“ privalumų – visapusiška procesų automatizacija. Pavyzdžiui naujų darbuotojų paieškos ir atrankos, jų integracijos į kolektyvą procesus galite automatizuoti – taip sutaupysite savo, darbuotojų bei vadovų laiką bei įmonės finansus. Įvairių rutininių procesų automatizavimas leis susitelkti ir koncentruotis ties gerokai daugiau dėmesio reikalaujančiais uždaviniais, tokiais, kaip verslo plėtra, procesų efektyvumo gerinimas ir kitais.

 

Nebijokite į įmonę integruoti inovatyvių technologinių sprendimų. Jie padės optimizuoti ir automatizuoti veiklą taip, kad ji taptų našesnė, pažangesnė, o darbuotojai – labiau įsitraukę ir motyvuoti.

#hcm-cloud #hcm

Visos įžvalgos
Kad užtikrintume sklandų svetainės veikimą ir galėtume pagerinti Jūsų naršymo patirtį, svetainėje naudojame slapukus (angl. Cookies). Slapukų informaciją galite pakeisti naršyklės, kurią naudojate, nustatymuose. Daugiau apie slapukus skaitykite čia.