Įžvalgos

KAIP TALEO GALI PALENGVINTI VERSLO VALDYMO PROCESUS?

Oracle Taleo Business Edition“ – personalo atrankos ir įdarbinimo procesams skirtas Oracle IT specialistų sukurtas sprendimas. Pagrindiniai „Oracle Taleo Business Edition“ sprendimo privalumai – maži išlaikymo kaštai, beveik nereikia priežiūros iš techninės pusės, lengvas sprendimo konfigūravimas ir naudojimas. Tačiau tai tik vos keletas priežasčių, kodėl Jūsų verslui naudingas „Oracle Taleo Business Edition“ sprendimas. Šį kartą dalinamės su Jumis, ko gero, vertingiausiomis šio sprendimo naudomis.

 

SPRENDIMAS NEPRIKLAUSOMAS NUO IT SPECIALISTŲ

„Oracle Taleo Business Edition“, kaip ir daugelis kitų „Oracle“ įmonės produktų yra ne tik gana lengvai perprantamas ir plataus funkcionalumo sprendimas, tačiau ir nesunkiai valdomas bei prižiūrimas. „Oracle Taleo Business Edition“ yra tas sprendimas, kurį Jūsų įmonė galės naudoti visiškai be IT specialistų komandos įsikišimo, tad galite būti ramūs, kad taip sutaupysite sprendimo priežiūrai skirtus kaštus.

 

LENGVA ATLIKTI POKYČIUS AUGANT ĮMONEI

Kandidatų srautas, pildomi susiję dokumentai, šablonai ir kita Jūsų personalo atrankos ir įdarbinimo procesams reikalinga dokumentacija gali būti nesunkiai konfigūruojama ir lengvai adaptuojama įmonei plečiantis ir daugėjant darbuotojams. Net jei pokyčiai buvo atlikti ankščiau ir vėl reikia koreguoti – „Oracle Taleo Business Edition“ leis nesunkiai tai padaryti.

 

LENGVESNIS BENDRAVIMAS SU PARTNERIAIS

Dar vienas „Oracle Taleo Business Edition“ sprendimo privalumas – galimybė kontaktuoti su savo partneriais ir tarpininkaujančiomis šalimis, įvairiomis agentūromis. Taip galėsite valdyti visus reikalingus procesus vienoje vietoje ir nesiblaškyti.

 

INTEGRACIJA SU KITAIS ĮRANKIAIS

Jeigu naudojate kitus sprendimus, kurie prisideda prie verslo valdymo efektyvumo – „Oracle Taleo Business Edition“ sprendimas leis integruotis kartu su kitomis programomis. Pavyzdžiui, jeigu naudojate “Outlook” – galėsite integruoti šį sprendimą su „Oracle Taleo Business Edition“ ir visus reikalingus kandidatų duomenis matyti bei valdyti vienoje vietoje.

 

Oracle Taleo Business Edition“ – sprendimas, kuris leis Jums palengvinti ir optimizuoti talentų pritraukimo ir įdarbinimo procesus. Šis sprendimas padės taupyti ne tik laiką, tačiau ir finansinius kaštus, kurie išleidžiami naujų talentų pritraukimui, kitų–– sprendimų priežiūrai. Šiandien pateikėme Jums tik keletą naudų, dėl kurių verta apsvarstyti šio sprendimo naudojimo galimybę, o sekančiame mūsų straipsnyje detaliau žvelgsime į šio sprendimo funkcionalumą.

#taleo #hcm

Visos įžvalgos
Kad užtikrintume sklandų svetainės veikimą ir galėtume pagerinti Jūsų naršymo patirtį, svetainėje naudojame slapukus (angl. Cookies). Slapukų informaciją galite pakeisti naršyklės, kurią naudojate, nustatymuose. Daugiau apie slapukus skaitykite čia.